Wpisy z tagiem: Dotykam=Wygrywam

poniedziałek, 26 września 2016

Ambasadorki tegorocznej akcji DOTYKAM=WYGRYWAM zachęcają do udziału

 

Październik blisko, a z nim, jak co roku, akcje na rzecz profilaktyki raka piersi. Niektóre z nich organizują firmy związane z markami D+ i promujące brafitting - takie jak Panache. Tegoroczna edycja akcji DOTYKAM=WYGRYWAM zapowiada się dość oryginalnie - ma polegać na próbie pobicia rekordu Guinessa w samobadaniu piersi. Rozumiem, że chodzi o zebranie jak największej liczby kobiet, które będą równocześnie badać sobie piersi pod kierunkiem specjalisty :-) a przy okazji - o promowanie całej idei badań profilaktycznych.

Co szczególnie ważne, kampanii tej będzie jak zwykle towarzyszyło promowanie brafittingu, co jest istotnym wyróżnikiem tej akcji na tle innych i co sprawia, że ją chętnie nagłaśniam :-) Warszawskie stanikomaniaczki 1 października o 12:00 mogą wpaść na Błonia przy Stadionie Narodowym, gdzie będą mogły:

- nauczyć się samobadania piersi (bicie rekordu zaplanowane jest na godzinę 14:00 :-) )

- skorzystać z porad lekarzy (onkolog, lekarz chorób zakaźnych, dermatolog, nefrolog oraz endokrynolog)

- zbrafitować się, czyli dobrać sobie właściwy rozmiar biustonosza, lub zachęcić do brafittingu swoje znajome (na wydarzeniu będą obecne brafitterki z Panache)

- oddać stare biustonosze do reCYClingu (z którego dochody przekazane zostaną na Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny) i za każdy oddany stary biustonosz otrzymać kupon o wartości 20 zł na nowy biustonosz marki Panache :-)

ReCYCling będą organizowały także wybrane sklepy z biustonoszami, których adresy znajdziecie na stronie akcji www.dotykamwygrywam.pl

Brałyście kiedyś udział w kampanii Dotykam=Wygrywam? Czy Waszym zdaniem są one ciekawie zorganizowane i rzeczywiście zachęcają do dbania o zdrowie piersi tudzież o właściwe dopasowanie biustonosza? :-)

Archiwum
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...